ZAPEWNIAMY

WYŚMIENITE MENU

USŁUGI HOTELOWE

DUŻY PARKING

PROFESJONALNY PERSONEL

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

HUDSON jest doskonałym miejscem do zorganizowania uroczystości z każdej okazji tj. urodzin, jubileuszy, spotkań firmowych czy komunii.

Jeżeli zamierzacie Państwo zaprosić małe lub większe grono najbliższych by wspólnie uczcić specjalną datę lub wydarzenie zapewniamy, że zaproponujemy i zorganizujemy dla Państwa imprezę odpowiednią do wielkości, rangi i posiadanego budżetu. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić Państwa oczekiwania, a nasze doświadczenie, pomysłowość i umiejętności zyskają Państwa przychylność.

Do Państwa dyspozycji oddajemy stylową i elegancką salę bankietową, stanowiącą idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych:  do 100 osób. Personel z przyjemnością zaaranżuje salę adekwatnie do rodzaju przyjęcia, pomoże w doborze menu.

Zapewniamy:

przestronną salę bankietową i  profesjonalną obsługę kelnerską wyśmienite menu indywidualną konsultację z Szefem Kuchni oraz możliwość wprowadzenia zmian w menu usługi noclegowe duży parking

WESELE

Jeżeli chcesz zaskoczyć Gości wspaniałą zabawą w wyjątkowym miejscu, oczekujesz profesjonalnej organizacji i zaangażowania ze strony wykonawcy -przyjdź do nas.

TEN DZIEŃ POWINIEN BYĆ...

...jedyny taki w życiu, niepowtarzalny i wyjątkowy. Wszystkie, które przyjdą po nim będą nosiły jego ślad. Niech zatem dzień ten będzie najpiękniejszy, aby pamięć o nim wywoływała radość i dodawała sił.

Zaufanie jakim obdarzą nas Państwo, pozwalając nam zaaranżować uroczystości weselne, umożliwi nam spełnienie wszelkich Państwa wymagań.

Mając na uwadze różnorodne potrzeby i oczekiwania przygotowaliśmy przykładowe warianty przyjęcia weselnego od 180,00zł -możliwa też jest organizacja poprawin.

HUDSON to idealne miejsce na organizację wesel, przyjęć i bankietów okolicznościowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość świadczonych usług. Aranżacja imprez dostosowana jest do upodobań i wyobrażeń klienta a także do budżetu.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Call Now ButtonZADZWOŃ
Translate »