Sala Bankietowa

U nas zorganizują Państwo wesele, komunię, chrzest, urodziny

przestronna i stylowa - już otwarta

http://hudson.com.pl/wp-content/uploads/2019/09/sala-1100x600.jpg

Imprezy okolicznościowe

HUDSON jest doskonałym miejscem do zorganizowania uroczystości z każdej okazji tj. urodzin, jubileuszy, spotkań firmowych czy komunii.

Jeżeli zamierzacie Państwo zaprosić małe lub większe grono najbliższych by wspólnie uczcić specjalną datę lub wydarzenie zapewniamy, że zaproponujemy i zorganizujemy dla Państwa imprezę odpowiednią do wielkości, rangi i posiadanego budżetu. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić Państwa oczekiwania, a nasze doświadczenie, pomysłowość i umiejętności zyskają Państwa przychylność.

Do Państwa dyspozycji oddajemy stylową i elegancką salę bankietową, stanowiącą idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych:  do 100 osób.
Personel z przyjemnością zaaranżuje salę adekwatnie do rodzaju przyjęcia, pomoże w doborze menu.

Zapewniamy:

  • przestronną salę bankietową i  profesjonalną obsługę kelnerską
  • wyśmienite menu
  • indywidualną konsultację z Szefem Kuchni oraz możliwość wprowadzenia zmian w menu
  • usługi noclegowe
  • duży parking

Rezerwacje i dodatkowe informacje pod numerem telefonu:  600 700 301

Wesele

Jeżeli chcesz zaskoczyć Gości wspaniałą zabawą w wyjątkowym miejscu, oczekujesz profesjonalnej organizacji i zaangażowania ze strony wykonawcy -przyjdź do nas.

TEN DZIEŃ POWINIEN BYĆ...

...jedyny taki w życiu, niepowtarzalny i wyjątkowy. Wszystkie, które przyjdą po nim będą nosiły jego ślad. Niech zatem dzień ten będzie najpiękniejszy, aby pamięć o nim wywoływała radość i dodawała sił.

Zaufanie jakim obdarzą nas Państwo, pozwalając nam zaaranżować uroczystości weselne, umożliwi nam spełnienie wszelkich Państwa wymagań.

Mając na uwadze różnorodne potrzeby i oczekiwania przygotowaliśmy przykładowe warianty przyjęcia weselnego od 180,00zł -możliwa też jest organizacja poprawin.

HUDSON to idealne miejsce na organizację wesel, przyjęć i bankietów okolicznościowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość świadczonych usług. Aranżacja imprez dostosowana jest do upodobań i wyobrażeń klienta a także do budżetu.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym obiektem.

Mamy nadzieję, że powyższa oferta spełni Państwa oczekiwania i zachęci do organizacji przyjęcia w naszym obiekcie

Rezerwacje i dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 600 700 301

Translate »