Godziny Otwarcia


Telefon:
+48 600 700 301

Poniedziałek
Nieczynne

Wtorek - Niedziela
13 - 20

Piątek, Sobota
13 - 22

Restauracja Hudson to powrót do przeszłości rodem z dzikiego zachodu. Swoisty klimat oraz kuchnia prawdziwie amerykańska pozwoli Ci przenieść się w inny wymiar czasu. Chcemy Ci przedstawić niezapomniane miejsce! Tworzą je wyjątkowi ludzie, tacy jak Ty! Hudson to restauracja w samym sercu Koszalina i idealne miejsce na spędzanie czasu ze znajomymi przy dobrym, unikatowym piwie Brooklin oraz Greenberger. Naszą specjalnością jest wytworny stek z polędwicy wołowej, dumą naszą również są żebra zarówno wieprzowe jak i wołowe.
Zjesz u nas również pyszne burgery, Collorado, Dakota i Route 66. Jeżeli lubisz klimat country to to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Na smakoszy wytwornych trunków czekają wyszukane koktajle oraz doskonale schłodzone whisky.

Z chęcią udostępnimy Ci miejsce na imprezę – biznesową czy prywatną. Wybierzemy odpowiednią salę lub stolik, zaproponujemy menu, napoje i
atrakcje, a świetną atmosferę dorzucimy gratis. Nie ma lepszego sposobu na integrację zespołu niż wspólny wieczór przy dobrym piwie i jedzeniu. Stek dzielony z przyjaciółmi to świetny pomysł na każdą okazję. Nie ważne, czy chodzi o kameralne spotkanie czy huczną imprezę, Restauracja Hudson to idealne miejsce na świętowanie.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Call Now ButtonZADZWOŃ
Translate »