SALA SZKOLENIOWA

Oferujemy do wynajęcia salę konferencyjną która znajduje się w ścisłym centrum miasta dzięki czemu można skorzystać z dogodnego dojazdu komunikacji miejskiej bądź gwarantujemy bezpłatne miejsce parkingowe przed obiektem.

Sala konferencyjna o powierzchni 180 m, w układzie konferencyjnym jak i teatralnym mieści ok 100 osób -możliwe ustawienie w układzie szkolnym bądź podkowę.

Sala wyposażona jest w ekran o przekątnej 180x140cm, rzutnik, flipchart z mazakami, nagłośnienie konferencyjne, internet bezprzewodowy, klimatyzację

Koszt wynajmu sali uzależniony jest od indywidualnych potrzeb klienta zaczynając od 900,00zł netto

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom bufet kawowy przygotowujemy w sposób profesjonalny -oddając do dyspozycji dwa intuicyjne ekspresy do kawy, herbatę wielosmakową +dodatki, napoje zimne, ciasteczka tacowe a także mając pełne zaplecze gastronomiczne oferujemy przygotowanie poczęstunku zgodnie z potrzebami.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość świadczonych usług. Rezerwacje i dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 600 700 301
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Call Now ButtonZADZWOŃ
Translate »